zondag 28 september 2025

Viering

Datum: 
 zondag 28 september 2025
Tijdstip: 
 10.00  - 11.00 uur
Locatie: 
 Dorpskerk De Glind

Voorgangers: Gemeenteleden
Organist: Arjan Verrips

1e collecte: Kerk-in-Actie Israël: Joodse en Palestijnse kinderen spelen samen
2e collecte: Instandhouding plaatselijke gemeente 
Toelichting bij de 1e collecte: Joodse en Palestijnse kinderen komen elkaar in het dagelijkse leven bijna niet tegen. Door het gescheiden onderwijs in Israël weten ze niets over elkaars cultuur en gebruiken. Via het ontmoetingsprogramma van het Rossing Center leren joodse en Arabische leerlingen uit de hoogste klassen elkaar kennen. Ze bezoeken elkaar op school en leren spelenderwijs over elkaars geschiedenis en tradities. Vooroordelen verdwijnen. Dat is niet alleen belangrijk voor de kinderen zelf, maar voor de hele Israëlische en Arabische samenleving.

Iedere zondag is er kindernevendienst voor de kinderen van de basisschoolleeftijd. Voor de allerjongsten is er crèche in Glindster. De opnames van de viering zijn (twee weken) beschikbaar via een besloten omgeving. Op verzoek wordt een link gestuurd.

Wil je geld overmaken voor de collecte(s)? Een gift voor onze gemeente: NL52 INGB 0000 2022 99 t.n.v. PG De Glind en Achterveld. Een gift voor Kerk-in-Actie: NL34 INGB 0002 0478 54 t.n.v. KiA PG De Glind en Achterveld. Vergeet niet te vermelden voor welk collectedoel jouw bijdrage bedoeld is. Collectebonnen nodig? Bekijk hier hoe je ze bestelt: www.dorpskerkdeglind.nl/collectebonnen_bestellen

terug